اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / آلات موسیقی میلیاردی قاچاق به مقصد نرسید
82301811-71160377.jpg

آلات موسیقی میلیاردی قاچاق به مقصد نرسید

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا آگاهی لرستان، در راستای اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری و مبارزه بی امان با پدیده شوم قاچاق کالا، با اجرای تور ایست و بازرسی در آزاد راه خرم-زال، حین کنترل خودروهای عبوری، یک دستگاه کامیون کشنده کانتینر را توقیف کردند.
قنبری افزود: ماموران در بازرسی از خودرو توقیف شده، تعداد ۳۱۴ دستگاه انواع پیانو، گیتار و ارگ خارجی قاچاق را کشف کردند.
فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به دستگیری یک نفر گفت: محموله قاچاق کشف شده از استان های جنوبی به مقصد پایتخت بارگیری شده بود
وی ادامه داد: کارشناسان ارزش محموله قاچاق کشف شده را سه میلیارد ریال اعلام کردند .
قنبری تصریح کرد: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی، به مراجع قضائی معرفی شد.

** دستبند پلیس بر دستان زمین خوار ۱۲ میلیارد ریالی در خرم آباد
فرمانده انتظامی استان گفت: فردی که بیش از چهار هکتار از اراضی ملی به ارزش ۱۲ میلیارد ریال را به صورت غیر قانونی تصرف کرده بود دستگیر شد .
سردار محمد قنبری گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی آگاهی لرستان در پی ارجاع یک فقره پرونده با موضوع تصرف غیر قانونی اراضی ملی، پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: با بررسی های انجام شده توسط ماموران پرونده، مشخص شد بیش از چهار هکتار از اراضی ملی و دولتی در منطقه ای در خرم آباد به ارزش ۱۲ میلیارد ریال توسط فردی به صورت غیر قانونی مورد تصرف قرارگرفته است.
فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به دستگیری فرد متخلف، خاطر نشان کرد: در این راستا پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
قنبری از شهروندان خواست؛ هرگونه اطلاع از تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو را ، جهت اقدام قانونی به فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند .
۳۲۱۰/ ۶۰۰۱
خبرنگار: محمد یاراحمدی** انتشاردهنده: هوشنگ بهرهی

پرتال خبری evjlorestan /*

  • اجتماعي
  • كشف كالاي قاچاق
  • ناجا
  • لرستان

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان