اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / آمادگی سه پایگاه امداد ونجات هلال احمربرای خدمات دهی به زایران اربعین
n82706605-71946732.jpg

آمادگی سه پایگاه امداد ونجات هلال احمربرای خدمات دهی به زایران اربعین

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

محمد کرمی روزسه شنبه درگفت وگو با خبرنگارایرنا افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان بروجرد وعبور بسیاری از کاروان های زائران اربعین حسینی ازاین شهرستان تعداد ۶۰ نجاتگروامدادگر با ۱۰ دستگاه خودروی امدادی که دارای ست نجات هستند در پایگاه های هلال احمربروجرد مستقرهستند.
وی اظهار کرد:۱۰تن ازکارکنان هلال احمر نیز دربخش های اداری درخدمت زائران اربعین حسینی خواهند بود و درصورت نیازبه حل وفصل مشکلات و نیازهای زائران پاسخ خواهند داد.
رئیس جمعیت هلال احمربروجرد اضافه کرد: هلال احمرشهرستان درصورت ایجاد شرایط اضطراری آمادگی دارد درسه پایگاه امداد ونجات خود اسکان زائران را انجام دهد و این در حالی است که ستاد اربعین شهرستان بروجرد محل هایی را برای اسکان زائران در صورت نیاز در داخل شهر بروجرد در نظرگرفته است.
کرمی با اشاره به اینکه همه امدادگران و نجات گران هلال احمر آموزش های لازم درخصوص اربعین حسینی را فرا گرفته اند، بیان کرد : تعدادی از اعضا جوانان هلال احمر نیز با ایجاد یک پایگاه موقت هلال احمردرجوارموکب شهید بروجردی در میدان آیت الله بروجردی به زائران خدمات ارائه خواهند داد.
شهرستان بروجرد با یک هزار و ۶۰۶ کیلومترمربع مساحت و بیش از ۳۵۰ هزارتن جمعیت به عنوان دروازه استان لرستان محسوب شده و دارای ۱۰۰ کیلومتر راه اصلی و۵۴۰ کیلومتر راه فرعی است.
۷۲۷۳/۷۱۹۰ خبرنگار: علیرضا سلیمانی روزبهانی ** انتشاردهنده: مقداد بهاروند احمدی

پرتال خبری evjlorestan /*

برچسب ها

اجتماعي

هلال احمر

اربعين حسيني

می فایل پرتال خبری استان لرستان