اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / آیین استقبال از پیکر مطهر ۲ شهید گمنام در دورود برگزار شد
82446676-71446587.jpg

آیین استقبال از پیکر مطهر ۲ شهید گمنام در دورود برگزار شد

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

به گزارش ایرنا همزمان با ایام فاطمیه و در آستانه سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) پیکر ۲ تن از شهدای دفاع مقدس عصر امروز دوشنبه وارد شهر دورود شد و مورد استقبال مردم شهید پرور دورود، خانواده شهدا و جمعی از مسئولان و نیروهای نظامی و انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
در آئین استقبال از شهدای گمنام در دورود که ابتدای بلوار معلم تا مصلی نمازجمعه صورت گرفت سینه زنی، مداحی و برپایی ایستگاه صلواتی انجام شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دورود در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: این شهدای ۱۷ و ۱۹ ساله به ترتیب در عملیات والفجر یک در منطقه فکه و عملیات بدر در منطقه شرق دجله به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
محمدرضا حقانی افزود: آیین وداع با این شهیدان امشب همزمان با اقامه نماز مغرب وعشاء با سخنرانی فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان و مداحی مداحان کشوری و شهرستانی در محل مصلی نمازجمعه دورود برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: فردا ساعت ۹ صبح پیکر مطهر این شهیدان دوران دفاع مقدس همزمان از مقابل مصلی نمازجمعه دورود به سمت دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود تشییع و پیکر مطهر آنها در این دانشگاه آرام می‌ گیرد.
۷۲۶۸/۳۰۲۲
خبرنگار: میلاد باقری ** انتشار دهنده: احسان کردی

پرتال خبری evjlorestan /*

  • اجتماعی
  • شهدای گمنام
  • دفاع مقدس
  • استقبال از شهدا

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان