اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / استاندار: تنگ نظری بزرگترین آفت توسعه لرستان است
82432193-71418083.jpg

استاندار: تنگ نظری بزرگترین آفت توسعه لرستان است

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

به گزارش ایرنا هوشنگ بازوند شامگاه چهارشنبه در نشست شورای گفت و گو دولت و بخش خصوصی در سالن جلسات اتاق بازرگان افزود: بخش خصوصی نباید ناامید شود چراکه مجموعه مدیریت استان از هیچ تلاشی برای تسهیل در امور سرمایه گذاری دریغ نمی کند.
وی با گلایه از عملکرد شهرداری و شورای شهر در نحوه برخورد با سرمایه گذاران اظهار کرد: شوراها و و شهرداری ها باید تنگ نظری ها را کنار بگذارند و به رفع مشکل سرمایه گذاری در استان کمک کنند.
استاندار لرستان با اشاره به سرمایه گذاری لاستیک سازی خرم آباد گفت: ۸۱ درصد سهام این کارخانه توسط یک سرمایه گذار تبریزی خریداری شده و این نشان از تمایل سرمایه داران برای سرمایه گذاری در استان است.
وی ادامه داد: ابتدا تصور این بود که مشکل فعالیت بخش خصوصی در لرستان نبود زیرساخت هایی مانند فرودگاه، سد و راه چهارخطه است ولی به نظر می رسد بخش خصوصی برای فعالیت مجبور به استفاده از پیوست فرهنگی است.
بازوند با تاکید بر لزوم اصلاح مشکلات افزود: رفتار کارکنان ادارات با بخش خصوصی در امتیازدهی بسیار موثر خواهد بود.
وی با اظهار تاسف از فراری دادن سرمایه گذاران با رفتار برخی افراد گفت: شورا به اجرای طرح تقاطع غیر همسطح توسط یک سرمایه ‌گذار راضی نبود و قول می دهم اگر قرارگاه خاتم الانبیا نیز این طرح را بخواهد اجرا کند راضی نخواهند شد.
۳۲۱۰/۳۰۲۲
خبرنگار: محمد یاراحمدی ** انتشاردهنده: احسان کردی

پرتال خبری evjlorestan /*

  • اقتصاد
  • توسعه لرستان
  • استاندار لرستان

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان