اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / اعتیاد دروازه آسیب های اجتماعی است
82169623-70902855.jpg

اعتیاد دروازه آسیب های اجتماعی است

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

سرهنگ علیرضا دلیری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در راستای مبارزه با مواد مخدر و کاهش اعتیاد، شناسایی و کشف باندهای توزیع مواد مخدر در این شهرستان گام های جدی برداشته شده است.
وی تاکید کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون ۹ باند تهیه و توزیع مواد مخدر با کشف ۲۶۴ کیلو و ۱۶۲گرم انواع مواد مخدر شناسایی شده است.
سرهنگ دلیری افزود: در این راستا و نیز در جهت ارتقا امنیت اجتماعی ، جلب مشارکت و اعتماد مردم یک هزار و ۳۶۷ فروشنده مواد مخدر و معتاد پر خطر دستگیر شده است .
وی به نقش موثر بخش مشاوره نیروی انتظامی این شهرستان در حل مشکلات اشاره کرد و گفت: بیشترین موضوعات مشاوره توسط پلیس شهرستان پیرامون مشکلات زناشویی، اختلافات خانوادگی و حقوقی می باشد که با جلسات مدام و پیگیریهای مستمر صورت می گیرد.
وی اظهار داشت: در سال جاری ۷۳۴ مورد مشاوره رایگان به مردم صورت گرفته که با اقدامات مثبت و سازنده این واحد مشاوره ای از بار پرونده های قضایی کاسته شده است .
فرمانده انتظامی بروجرد با اشاره با کاهش آمار و جرایم در حوزه استحفاظی این فرماندهی موفقیت پلیس را نتیجه تلاش شبانه روزی عوامل انتظامی این شهرستان عنوان کرد و گفت: انواع جرایم در این شهرستان در تیرماه گذشته در مقایسه با تیرماه سال گذشته ۲۶ درصد کاهش یافته است.
وی از شهروندان بروجردی خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیر قانونی و مجرمانه توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز با تلفن فوریت های پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.
۶۰۵۲/۶۰۰۱

پرتال خبری evjlorestan /*

  • اجتماعی
  • داخلی
  • تبلیغات اسلامی
  • بروجرد

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان