اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / انهدام باند کیف قاپی در خرم آباد
82106318-70784823.jpg

انهدام باند کیف قاپی در خرم آباد

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ ‘ عباس نظری ‘ گفت : در پی چندین فقره کیف قاپی در سطح شهرستان خرم آباد ، رسیدگی موضوع در دستور کار آگاهان اداره مبارزه با سرقت آگاهی لرستان ، قرار گرفت .
وی افزود : ماموران مجرب اداره مبارزه با سرقت آگاهی استان ، با هماهنگی مقام قضایی و انجام کارهای اطلاعاتی باند مذکور را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه اعضای باند را در محل اختفای خود ، دستگیر کردند .
نظری بیان داشت : متهمان در تحقیقات صورت گرفته تاکنون به ۱۸ فقره سرقت اعتراف و اموالی از قبیل ۱۲ عدد گوشی موبایل با مارک های مختلف ، مدارک هویتی ، مقداری طلا و … ، به ارزش تقریبی ۱۲۰ میلیون ریال از سارقان کشف کردند .
وی در ادامه اظهار داشت : سه نفر اعضای باند کیف قاپ که از مجرمان سابقه دار هستند، با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت اقدام به ربودن کیف های عابران به ویژه خانمها می کردند .
رئیس پلیس آگاهی لرستان گفت : متهمان با پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی ، به مراجع ذیصلاح معرفی شدند .

****کشف مواد پیش ساز شیشه در لرستان
خرم آباد-ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی استان ، از کشف ۱۶۵ کیلو گرم مواد پیش سازشیشه و ۱۶۰ لیتر مایع اولیه تهیه مواد مخدر صنعتی شیشه در بروجرد و کوهدشت ، خبر داد .
به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ علی احمدی تبار ، گفت : ماموران کلانتری ۱۴ اندیشه بروجرد و مبارزه با مواد مخدر کوهدشت در پی اخبار رسیده مبنی بر فعالیت افرادی در امر تهیه و ساخت مواد مخدر صنعتی پیش ساز شیشه ، بلافاصله موضوع در دستور کار قراردادند .
وی در ادامه افزود : ماموران با هماهنگی مقام قضائی ، طی دو عملیات مشترک در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار ۱۶۲ کیلو و ۷۰۰ گرم مواد پیش ساز ، ۱۶۰ لیتر مایع اولیه تهیه شیشه ، دو کیلو و ۳۰۰ گرم شیشه ، یک سری آلات و ادوات ساخت مواد و مبلغ ۴۱میلیون و ۳۰۰هزار ریال وجه نقد را ، کشف کردند .
جانشین فرمانده انتظامی لرستان ادامه داد : در این راستا سه نفر دستگیر که جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.

***۲۱ فقره سرقت در پرونده یک سارق
خرم آباد-ایرنا_فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد ، از دستگیری سارق سابقه دار و کشف ۲۱ فقره سرقت محتویات خودرو در این شهرستان ، خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ‘ حسین نجفی ‘ گفت: سارق سابقه دار محتویات خودرو ، با تلاش ماموران آگاهی شهرستان خرم آباد دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.
وی ادامه داد: فرد دستگیر شده از سارقان سابقه دار است که در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ۲۱ فقره سرقت محتویات خودرو اعتراف کرده است.
فرمانده انتظامی خرم آباد گفت : بیش تر سرقت ها متعلق به خودروهای پژو، پراید و پیکان با ترفندهای خاص بوده است .
****کشف ۱۱۲ هزار عدد موادمحترقه در بروجرد
خرم آباد-ایرنا_ فرمانده انتظامی بروجرد ، ازکشف ۱۱۲ هزار عدد انواع موادمحترقه توسط پلیس آگاهی این شهرستان ، خبرداد .
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ ‘علیرضا دلیری’در این باره گفت : در راستای طرح تشدید مبارزه با فروشندگان موادمحترقه ، ماموران آگاهی اقدام به پاکسازی سطح شهر بروجرد کردند.
فرمانده انتظامی بروجرد تصریح کرد : مأموران با کارهای اطلاعاتی ، درمحور کمربندی بروجرد ، ۱۱۲ هزار عدد انواع موادمحترقه بلاصاحب را کشف و ضبط کردند.
دلیری با توصیه به شهروندان که مثل همیشه پلیس را یاری کنند ، افزود : نیروی انتظامی با مجرمان و متخلفان در این زمینه برخورد قانونی خواهد کرد .
****انهدام باند سارق با کشف ۵۰ فقره سرقت منزل در بروجرد
خرم آّباد-ایرنا- فرمانده انتظامی بروجرد، از انهدام یک باندسه نفره و کشف ۵۰ فقره سرقت منزل در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ ‘علیرضا دلیری’ گفت :در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در بروجرد ، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
وی در ادامه افزود : ماموران آگاهی و کلانتری ۱۳ قانی با تحقیقات گسترده، افرادی را که با همدستی یکدیگر بصورت شبکه ای اقدام به سرقت منزل می کردند ، شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه سه نفر اعضای این باند را دستگیر کردند .
فرمانده انتظامی بروجرد تصریح کرد :سارقان دستگیر شده در بازجویی های اولیه به ۵۰ فقره سرقت منزل اعتراف کردند و پنج نفرمالخر نیز دراین رابطه دستگیرشدند.
دلیری در پایان با اشاره به شناسایی مالباختگان ، گفت : متهمان دستگیر شده با پرونده متشکله تحویل مقام قضایی شدند.
۳۲۱۰/۶۰۰۱

پرتال خبری evjlorestan /*

  • اجتماعي
  • داخلي
  • خرم آباد

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان