اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / در دولت تدبیر و امید گازرسانی روستایی در لرستان دو برابر شده است
82485201-71524561.jpg

در دولت تدبیر و امید گازرسانی روستایی در لرستان دو برابر شده است

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

به گزارش ایرنا،هوشنگ بازوند عصر جمعه در حاشیه بهره برداری از گازرسانی روستایی در بخش سیلاخور دورود در جمع خبرنگاران اظهار کرد :در دولت تدبیر و امید حدود ۷۰۰ روستا در لرستان گازرسانی شده که این رقم در دولت های قبل ۳۲۷ روستا بوده است.
وی با بیان اینکه شرکت گاز لرستان عملکرد خوبی در ارتباط با گاز رسانی روستایی داشته است افزود:طبق برنامه اقتصاد مقاومتی قرار شد تا پایان خرداد ۹۶ تعداد روستاهای گازرسانی شده در لرستان به یکهزار روستا برسد که امروز در گزارش مدیرعامل گاز لرستان عنوان شد این مهم در پایان فروردین انجام خواهد شد.
وی با اشاره به گازرسانی به ۶ روستای بخش سیلاخور دورود گفت:این طرح سال گذشته کلنگ زنی شد و با سرعت بسیار بالا انجام و امروز به بهره برداری رسید
استاندار لرستان در ادامه با اشاره به طرح احداث تصفیه خانه فاضلاب دورود گفت:حدود دو سال پیش در بازدیدی که از رودخانه دورود داشتیم مشاهده شد فاضلاب شهر با وضع نامناسبی وارد رودخانه می شود.
وی با بیان اینکه ورود فاضلاب به رودخانه آلودگی فراوانی را به همراه داشت افزود:در آن بازدید مذاکراتی صورت گرفت تا بتوانیم هر چه زودتر تصفیه خانه فاضلاب دورود را راه انداری و فاضلاب را از رودخانه جدا کنیم.
وی اظهار داشت:امروز عملیات اجرایی تصفیه خانه دورود علی رغم کمبود اعتبارات در دولت آغاز شد که امیدواریم هرچه سریعتر به پایان برسد.
۷۲۶۸
خبرنگار:میلاد باقری**انتشار دهنده:

پرتال خبری evjlorestan /*

  • اجتماعي
  • دولت تدبير و اميد
  • گاز رساني روستايي
  • استاندار لرستان

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان