اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / راه نجات کشور در جدی گرفتن اقتصاد مقاومتی است
82292215-71140430.jpg

راه نجات کشور در جدی گرفتن اقتصاد مقاومتی است

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

به گزارش ایرنا، آیت الله سید احمد میرعمادی روز چهارشنبه در دیدار با اعضای هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی لرستان افزود: هر چند سال های گذشته اقدام چندانی در عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی نشده بود ولی در سال جاری حرکت های مطلوبی آغاز شده و تحرکات خوبی در زمینه تحقق این سیاست ها انجام می شود.
وی با تاکید بر اینکه باید شرایط و ساز و کار لازم برای اقدام و عمل توسط همه بخش ها فراهم شود اظهار کرد: با توجه به انتخاب لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی، به طور حتم تحقق اقتصاد مقاومتی موجب ریشه کنی بیکاری در این استان می شود.
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد افزود: با توجه به اینکه رهبری اولویت رونق اقتصادی را در صنایع کوچک اعلام کرده اند، مسئولان و کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی باید با دقت و تلاش بیشتری داشته باشند.
آیت الله میرعمادی با قدردانی از تلاش و خدمات مسئولان استان اظهار داشت: با محقق شدن اقتصاد مقاومتی، زمینه رونق اقتصادی و توسعه صنعتی و در نهایت ریشه کنی بیکاری در استان فراهم می شود.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی نیز گفت: این شرکت زیرمجموعه سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده که دو رسالت را بر عهده دارد.
بختیار رازانی با بیان اینکه شهرک سازی و ایجاد زیرساخت های مناسب برای استقرار صنایع دو هدف اصلی شهرک های صنعتی است، ادامه داد: در دهه اخیر حمایت همه جانبه از صنایع کوچک و متوسط باعث شده سازمان متبوع صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی به عنوان سازمان توسعه ای محسوب شوند.
وی بیان کرد: در حال حاظر بیش از ۹۰ درصد واحدهای صنعتی کشور جز صنایع کوچک و متوسط محسوب می شوند که با سرمایه گذاری اندک در مدت زمان کوتاه به بهره برداری می رسند و اشتغال مناسبی ایجاد می کنند.
۷۲۶۹/۶۰۰۱
خبرنگار: الهام بابایی**انتشار دهنده: هوشنگ بهرهی

پرتال خبری evjlorestan /*

  • اقتصاد
  • شهرك هاي صنعتي
  • اقتصاد مقاومتي

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان