اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / روال عادی زندگی در روستای پران پرویز پلدختر/ نا مشخص بودن زمان بازگشایی خط لوله پلی اتیل
82162836-70889868.jpg

روال عادی زندگی در روستای پران پرویز پلدختر/ نا مشخص بودن زمان بازگشایی خط لوله پلی اتیل

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

فرماندار پلدختر در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: تمامی امکانات برای ترمیم و بازگشایی خط بسیج شده اما با توجه به شرایط خاص و اهمیت نکات ایمنی، زمان دقیق بازگشایی نامشخص است.
نورالدین درمنان با بیان احتمال بازگشایی خط انتقال تا پایان وقت امروز ادامه داد: علاوه بر محل شکستگی لوله، سایر فواصل باید بررسی شده تا احتمال هرگونه حادثه دیگری به صفر برسد.
وی ادامه داد: اهالی بخشی از روستای پران پرویز نیز که روز جمعه به قسمت دیگر روستا منتقل شده بودند به منازل خود بازگشته اند و هم اکنون زندگی در این روستا روال عادی دارد.
فرماندار پلدختر گفت: روند سه روزه تعمیر این خط به دلیل رعایت تمامی نکات ایمنی بوده و بررسی برخی نقاط که ممکن است دچار تنش شده باشند، زمان این عملیات را طولانی کرده است.
آتش سوزی خط انتقال گاز اتیلن غرب کشور که عصر جمعه در ارتفاعات روستای پران پرویز در ۱۵کیلومتری پلدختر رخ داد پس از گذشت چهارساعت مهار شد.
این خط پتروشیمی های لرستان، ایلام، کرمانشاه، مهاباد، میاندوآب و کردستان را تغذیه می کند که با تعمیر آن، فعالیت این واحدها نیز از سرگرفته می شود.
۷۲۶۹/ ۶۰۰۱

پرتال خبری evjlorestan /*

  • اجتماعی
  • داخلی
  • حوادث
  • انفجار

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان