اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / سرمربی خیبر خرم آباد: برای گرفتن حقمان به مراجع بالاتر شکایت می کنیم
n82624180-71791703.jpg

سرمربی خیبر خرم آباد: برای گرفتن حقمان به مراجع بالاتر شکایت می کنیم

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

داوود حقدوست عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در بازی آخر فصل گذشته لیگ دسته یک باشگاه های کشور و در بازی با آلومینیوم اراک اتفاقاتی افتاد که باشگاه خیبر نسبت به این بازی اعتراضاتی داشت لذا نامه ای تنظیم و به کمیته اخلاق ارائه شد.
وی ادامه داد: در هیچ فوتبالی در دنیا اتفاق نیافته است که این پرونده سه ماه طول بکشد و جواب داده نشود و این جواب ندادن به موقع باعث یکسری بی برنامگی ها در مسابقات لیگ یک شده است که تاکنون وضعیت خودمان مشخص نیست.
وی افزود: جواب ندادن به اعتراضات تیم خیبر بی احترامی به جامعه فوتبال و مردم لرستان بوده که کمیته اخلاق در دادن رای کوتاهی کرده است.
حقدوست با اشاره به اینکه در صورت دادن رای به حق، تابع خواهیم بود، گفت: اینجور رای ها ایجاد ناامنی شغلی در فوتبال می کند و فساد فوتبالی را بیشتر رواج می دهد.
وی با بیان اینکه مردم لرستان در این موضوع مظلوم واقع شده اند افزود: برخی بی تدبیری دامن فوتبال را گرفته است.
وی بیان کرد: منتظر رای کمیته استیناف خواهیم بود اما چرا کمیته اخلاق سه ماه جواب اعتراض ما را نداد و امروز ساعت ۱۳ پس از اعلام رای جای هیچ اعتراضی به ما نداده اند.
وی با اظهار تاسف از عدم مبارزه با فساد در فوتبال افزود: حق لرستان ضایع شده است لذا پرونده های دیگری داریم که آنها را در جریان می اندازیم و از حق کوتاهی نخواهیم آمد.
سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد گفت: از کمیته اخلاق گله دارم چراکه با این رای بی اخلاقی را در فوتبال رواج داده و ایجاد ناامنی و بی ثباتی کرده است.
حقدوست افزود: در حال تنظیم یک شکواییه به آقای تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشور هستیم و فردا آن را به فدراسیون تقدیم خواهیم کرد.
پس از شکست ۲ بر ۳ تیم آلومینیوم اراک برابر فجر سپاسی شیراز در هفته پایانی رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه ‌های کشور، مسئولان خیبر با ارسال نامه‌ای به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال نسبت به این نتیجه و تبانی دروازه ‌بان و مدافع تیم آلومینیوم اراک اعتراض کردند.
تیم فوتبال خیبر خرم آباد با تنظیم پرونده شکایت خود را مبنی بر تبانی به فدراسیون ابلاغ کرد.
در هفته پایانی لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور جام آزادگان، روز دوشنبه یازدهم اردیبهشت‌ماه در ورزشگاه شهر بابل، تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد، به مصاف خونه به خونه رفت و با شکستی سنگین و نتیجه ۴ بر ۲ با لیگ دسته اول وداع کرد.
در دیگر بازی حساس این گروه تیم فجر سپاسی با هت ‌تریک مهاجم خودش علی غلامرضاپور با نتیجه ۳ بر ۲ بر آلومینیوم پیروز شود تا بالاتر از خیبر و راه‌آهن در لیگ دست اول باقی بماند.
خیبری‌ها معتقد به تبانی دروازه‌بان و مدافع تیم آلومینیوم هستند و در صورت اثبات این موضوع این خیبری‌ها هستند که در لیگ خواهند ماند.
شایان ذکر است در رقابت‌های فصل جاری، پارس جنوبی جم و سپیدرود رشت به لیگ برتر صعود کردند و خیبر خرم‌آباد، فولاد یزد و استقلال اهواز تیم‌های سقوط کننده این فصل بودند.
۳۲۱۰/۳۰۲۲
خبرنگار: محمد یاراحمدی ** انتشاردهنده: احسان کردی

پرتال خبری evjlorestan /*

برچسب ها

ورزش

خيبر خرم آباد

تباني در فوتبال

ليگ يك فوتبال

می فایل پرتال خبری استان لرستان