اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / غرض ورزی ها مانع پیشرفت استان لرستان می شود
82602752-71750864.jpg

غرض ورزی ها مانع پیشرفت استان لرستان می شود

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

مهرداد غضنفری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به انتقادهای برخی افراد از عملکرد دولت در لرستان اظهار کرد: اینگونه صحبت ها به دلیل عملکرد ناموفق تیم مخالف دولت است که در گذشته برخلاف وجود منابع اعتباری افسانه ای نتوانستند در لرستان منشا اثر باشند.
به گفته وی بسیاری از واحدهای راکد و تعطیل شده دوران حاکمیت منتقدان کنونی دولت ، یکی پس از دیگری در حال احیا و رونق تولید هستند.
وی با بیان اینکه تفاوت مدیریتی نسبت به دولت گذشته به خوبی در لرستان مشهود است افزود: در این راستا مسئولان کشوری نیز بر این مدیریت قوی صحه گذاشته اند و وزیر کشور نیز در آخرین سفر به این استان، لرستان را بهره مند از مدیریت قوی از بین سه استان پایلوت اقتصادی مقاومتی برشمرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: از طرفی مردم در انتخابات ریاست جمهوری عملکرد دولت و برنامه های آینده آن را تایید کردند و افزایش ۱۰ درصدی رای مردم در استان به دولت تدبیر و امید مصداق این واقعیت است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: نمایندگان استان حتی یک مقام در حوزه قانونگذاری و مجلس به استان نیاوردند تا منشا اثر شود و حتی کار شکنی برای سفر وزاء و مقامات کشوری نیز به استان کرده اند.
وی این گونه اقدامات از جانب منتقدان عملکرد دولت در استان را در راستای رقابت ناسالم با مجموعه دولت برشمرد و اظهار کرد: اینگونه اقدامات جز اثرات منفی برای استان و مردم هیچگونه حاصلی نخواهد داشت.
غضنفری کشت و صنعت را نماد بارزی از اقدامات اقتصاد مقاومتی در لرستان برشمرد و افزود: فولاد ازنا، سدهای متعدد، آزاد راه ها و چهار خطه ها ، راه آهن، پارسیلون، گلخانه دیناروند و راه اندازی مدرن ترین کارخانه هیدورپونیک کشور توسط سرمایه گذار خارجی را از جمله عملکردهای مثبت دولت تدبیر و امید در لرستان برشمرد درحالیکه در دولت قبلی تنها ۲ اقدام اجرای زیرگذرهای نابجا(غیر کارشناسی فنی و مکانی ) و تخصیص اعتبارات استان به کوه ها بود.
غضنفری ادامه داد: در دولت تدبیر و امید در بخش های کشاورزی، آب،صنعت وگردشگری اتفاقاتی برابر با کل فعالیت های دولت های نهم و دهم در استان رخ داده است.
وی تاکید کرد: لرستان کانون توجه مسئولان کشوری شده است و آمار و ارقام ارائه شده توسط مرکز رسمی و مرکز آمار ایران ، نشان دهنده بهبود وضعیت اشتغال است.
۷۲۷۴/۶۰۶۰
خبرنگار:مریم نریمانی**انتشاردهنده:محمد علیدوستی

پرتال خبری evjlorestan /*

  • اجتماعي
  • عملكرد دولت
  • غضنفري
  • لرستان

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان