اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / قدرت نرم انقلاب اسلامی آمریکا را به وحشت انداخته است
82323636-71203514.jpg

قدرت نرم انقلاب اسلامی آمریکا را به وحشت انداخته است

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

به گزارش خبرنگارایرنا سردار مرتضی کشکولی شنبه شب درهمایش کانون های بسیج دانشگاه های لرستان در سالن شهیدی دانشگاه آزاد بروجرد افزود: به اعتقاد ترامپ آمریکا باید دوباره به اوج برگردد که این نشان از سقوط این کشور در جهان بوده همچنین رئیس جمهور منتخب آمریکا منتقد حمله به عراق و پیدایش داعش است او بشار اسد را بهتر از همپیمانان عربی می داند.
وی با اشاره به نقش و حضور پررنگ کانون های بسیج اساتید در جامعه اظهارکرد: اساتید بسیجی باید در چالش ها و مباحث ورود کرده و منفعل باشند سهم اساتید بسیجی در همه چالش ها جوابگویی است.
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بیان کرد: پایبندی به ارزش های جمهوری اسلامی در بخش فرهنگی در ۶ محور معرفت دینی، ولایتمداری، دشمن شناسی ،روحیه انقلابی، سبک زندگی ایرانی اسلامی بوده و نظر سنجی های انجام شده بیانگراین است که ۸۰ درصد مردم خواستاراجرای احکام دینی در جامعه هستند.
سردار کشکولی اضافه کرد: در این نظر سنجی ۸۰ درصد موافق ولایتمداری و ۷۶ درصد تنها راه پیشرفت جامعه را عمل به فرامین مقام معظم رهبری دانسته و همچنین ۷۳درصد ملاک اصلی مقبولیت اشخاص را اطاعت از رهبرمعظم انقلاب می دانند.
وی با اشاره به افت علمی و تحصیلی دانشجویان یادآور شد: اساتید باید برای یادگیری دانشجویان تلاش کرده واز نمره دادن غیر واقعی به این قشراز جامعه خودداری کنند زیرا دانشجوی بیسواد به مملکت اسلامی ضربه خواهد زد.
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: یک استاد بسیجی باید همواره وسط میدان جنگ نرم بوده زیرا براساس نظرسنجی انجام شده مردم خواستاراجرای احکام دین هستند براین اساس باید دانشجویان و دانش آموزان را در بعد دینی و اسلامی تربیت کنند.
سردار کشکولی اظهارکرد: اساتید بسیجی باید مطالبه گر بوده و دراداره امور مملکت مشارکت داشته ودغدغه های رهبری را درکلاس های درس دانشگاه تبیین کنند وهمچنین اهمیت فضای مجازی را درک کرده و در این فضا فعالیت کنند.
وی با اشاره به فرامین رهبرمعظم انقلاب در جمع بسیجیان افزود: ایشان می فرماید بسیجی باید سیاسی بوده ولی جناحی نباشد اگر بسیجی جناحی نبوده عمل او اثر بخش تر خواهد بود.
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان علاح بسیاری از مشکلات و ناهنجاری های جامعه را درمراکز آموزش عالی دانست و ادامه داد: این مراکز توانایی ارائه راهکار برای بسیاری از مشکلات را داشته و در این راستا باید نگاه به کار و تلاش را تغییرداده و وحدت حوزه و دانشگاه تقویت شود.
این نشست با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی، کانون های بسیج اساتید لرستان و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد برگزار شد.
۶۰۵۲/۷۲۷۳
خبرنگار: آمنه صارمی** انتشاردهنده: مقداد بهاروند احمدی

پرتال خبری evjlorestan /*

  • اجتماعی
  • بسیج اساتید
  • بروجرد
  • دانشگاه آزاد

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان