اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / لباس های قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در پلدختر کشف شد
82427570-71409042.jpg

لباس های قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در پلدختر کشف شد

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

به گزارش ایرنا سرهنگ صفر عبدالوند روز یکشنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: در طرح مبارزه با قاچاق کالا و دریافت گزارشی مبنی بر حمل محموله قاچاق توسط یکی از تعاونی های مسافربری پلدختر نیروی انتظامی وارد عمل شد.
وی اظهار کرد: قاچاقچیان قصد داشتند با یک دستگاه اتوبوس، کالاهای قاچاق را از مبدا پلدختر به مقصد تهران جابجا کنند ولی با تشکیل تیمی از پلیس آگاهی، کلانتری و پاسگاه جایدر متوقف و پنج قاچاقچی دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی پلدختر با بیان اینکه در این عملیات قاچاقچیان با ماموران نیروی انتظامی درگیر شدند، افزود: مهماجمان برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضایی شهرستان پلدختر معرفی شدند.
وی گفت: این تعاونی کالاهای قاچاق را که از جنوب کشور به پلدختر منتقل می شدند در انبار تعاونی دپو و از طریق اتوبوس به تهران و دیگر شهرها حمل می کردند.
سرهنگ عبدالوند با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد، اظهار کرد: نیروی انتظامی پلدختر در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل برابر فرامین مقام معظم رهبری در راستای مبارزه با ورود کالای قاچاق و مفاسد اقتصادی به شدت برخورد می کنند.
وی عملکرد قاچاقچیان را مغایر با اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: تلاش پلیس در مبارزه با اخلالگران اقتصادی همچنان ادامه دارد.
فرمانده انتظامی پلدختر از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات قاچاق کالا را به فوریت های پلیس شماره تلفن ۱۱۰ گزارش دهند.
برای دریافت مهمترین اخبار لرستان، ایران و جهان در ۲۴ ساعت شبانه روز در کانال تلگرامی اخبار ایرنا لرستان به نشانی @irnalorestan عضو شوید.
۷۲۷۲/۳۰۲۲
خبرنگار: فاطمه مهرابی ** انتشاردهنده: احسان کردی

پرتال خبری evjlorestan /*

  • اجتماعي
  • درگيري قاچاقچيان
  • كالا
  • پلدختر
  • ارز

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان