اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / مبارزه با خرده فروشان موادمخدر اولویت اصلی نیروی انتظامی باشد
82284528-71125751.jpg

مبارزه با خرده فروشان موادمخدر اولویت اصلی نیروی انتظامی باشد

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

به گزارش ایرنا،حجت الاسلام رضا حقیان در خطبه های نمازجمعه این هفته دورود با اشاره به معرفی فرمانده جدید انتظامی دورود افزود:خرده فروشی موادمخدر یکی از بزرگترین معضلاتی است که باعث ناامنی در برخی مناطق و محله های شهرستان شده است.
وی با بیان اینکه بسیاری از درگیری ها به دلیل خرده فروشی موادمخدر است اظهار دشت:از نیروی انتظامی شهرستان دورود انتظار می رود در این خصوص مبارزه جدی صورت گیرد تا شاهد ریشه کن شدن این معضل اجتماعی باشیم در غیر این صورت با مشکلات متعددی که ناشی از این ناهنجاری است مواجه خواهیم شد.
وی گفت: مردم متدین و بصیر شهرستان دورود و همچنین مسئولین در این راه از نیروی انتظامی حمایت خواهند کرد.
امام جمعه دورود در ادامه با گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل اظهار داشت:جامعه ما می بایست در مقابل تهدیدات طبیعی و غیرطبیعی آمادگی لازم را داشته باشند تا بتوانند در مقابل تهدیدات احتمالی آن را مدیریت کند.
وی با بیان اینکه پدافند غیرعامل مقابله ای است که در آن از تجهیزات نظامی استفاده نمی شود افزود: در پدافند غیرعامل اقدامات پیشگیرانه به منظور کاهش تلفات و خسارات انجام می گیرد که مردم می بایست در این خصوص آمادگی های لازم را کسب کنند.
خطیب جمعه دورود در فراز دیگری از خطبه های نمازجمعه با اشاره به سالروز شهادت دانش آموز شهید محمدحسین فهمیده اظهار داشت: حضرت امام خمینی(ره) شهید فهمیده را رهبر خود و انقلاب معرفی کرده که هدف امام (ره) از این موضوع این است که دانشجویان و دانشجویان ما می بایست بر اساس مقتضیات زمان حرکت کنند.
وی تصریح کرد: در آن زمان اقتضای زمان دفاع از کشور و حضور در جهاد اصغر بود و امروزه اقتضای کشور ما جهاد علمی و اخلاقی است.
۷۲۶۸/۶۰۶۰
خبرنگار:میلاد باقری **انتشاردهنده: محمد علیدوستی

پرتال خبری evjlorestan /*

  • اجتماعي
  • خطبه هاي نمازجمعه
  • امام جمعه دورود
  • پدافند غيرعامل

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان