اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / مسابقات قرآنی جریانی معنوی درمحیط خانواده ها ومدارس ایجاد کرده است
82392472-71337293.jpg

مسابقات قرآنی جریانی معنوی درمحیط خانواده ها ومدارس ایجاد کرده است

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین محمد موحدی نژاد درحاشیه دیدار با مسئولان اداره آموزش وپرورش بروجرد با حضور درجمع دانش آموزان دبیرستان های لاله و تربیت این شهرستان بر توسعه و تقویت مسابقات درسهایی از قرآن تاکید کرد وافزود: اولیا، مربیان و دست اندکاران امور فرهنگی در مدارس باید تلاش کنند تا مشارکت دانش آموزان را دراین مسابقات قرآنی گسترش، توسعه و استمرار دهند.
وی اضافه کرد: درسهایی از قرآن حاج آقا قرائتی از جایگاه و اهمیت ویژه ای در آموزش و پرورش و نزد دانش آموزان وخانواده های آنها برخوردار است.
مدیر آموزش وپرورش بروجرد اظهارکرد: در سال تحصیلی جاری ۶هزار دانش آموز پایه اول و دوم دبیرستان درمسابقه درسهایی از قرآن حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی شرکت کردند.
جمشید ابوالفتحی افزود: دانش آموزان بروجردی با شور و اشتیاق در مسابقات برنامه‌ی تلویزیونی درسهایی از قرآن شرکت می کنند و این حضور موجب افزایش وسواد قرآنی و دینی مذهبی این قشر شده است.
وی بر کیفی‌سازی مسابقه هفتگی درس‌هایی از قرآن حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی در آموزشگاه‌ها و تشویق بیشتر دانش آموزان برای شرکت در این مسابقات با توجه به تاثیر معنوی آن بر دانش آموزان تاکید کرد.
درادامه مدیر مؤسسه ترویج فرهنگ قرآنی به طور نمادین به ۳۰ تن از دانش آموزان هدایایی اهدا کردند .
در این بازدید رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش لرستان، مدیر آموزش و پرورش بروجرد، معاونان، کارشناس اداره قرآن، نماز و عترت حجت الاسلام والمسلمین موحدی نژاد و همراهان ایشان را همراهی کردند.
۶۰۵۲/۷۲۷۳
خبرنگار: آمنه صارمی** انتشاردهنده: مقداد بهاروند احمدی

پرتال خبری evjlorestan /*

  • فرهنگی
  • قرآن و عترت
  • بروجرد

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان