اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / ملت ایران در ۲۲ بهمن پاسخ تهدیدهای آمریکا را خواهند داد
82422613-71397923.jpg

ملت ایران در ۲۲ بهمن پاسخ تهدیدهای آمریکا را خواهند داد

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

به گزارش ایرنا آیت الله سید احمد میرعمادی شنبه شب در میان نمازگزاران مسجد امیرالمومنین(ع) دورود با گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر افزود: در منابع دینی مراجع از چند عامل از جمله دین، علم و دانش و ولایت به عنوان مایه حیات انسان ها یاد شده است.
وی گفت: امام خمینی(ره) نظام شاهنشاهی ۲۵۰۰ ساله را سرنگون کرد و فرهنگ اهل بیت و اسلام را زنده کرد به طوریکه امروزه اسلام در مقابل غرب قدرت نمایی می کند.
وی با تأکید بر اینکه ارزش ملت ایران به ولایت و رهبری است، افزود: ما در کنار ولایت ارزش پیدا می کنیم و پشتیبانی از ولایت فقیه را باید سرلوحه خود قرار دهیم.
آیت الله میرعمادی نخستین وظیفه مردم در قبال انقلاب را حفظ نظام اسلامی دانست و گفت: حضور ملت در صحنه های سرنوشت ساز از جمله راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن یکی از عوامل حفظ نظام است.
وی با بیان اینکه حفظ عظمت انقلاب و خون شهدا به حضور در صحنه بر می گردد، افزود: یوم الله ۲۲ بهمن روز روز وحدت و انسجام و روز بصیرت، آگاهی و قدرشناسی ملت ایران است.
نماینده ولی فقیه در لرستان حفظ وحدت را یکی دیگر از وظایف مردم در قبال انقلاب دانست و اظهار کرد: مردم ایران با سلیقه های مختلف امسال نیز با شکوه تر از سال قبل در کنار هم با وحدت و انسجام غرور ملی را حفظ خواهند کرد.
وی افزود: در چند روز اخیر رئیس جمهوری نادان آمریکا ملت ایران را تهدید کرده است غافل از اینکه ۳۷ سال پیش امام ما فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
وی با بیان اینکه ملت ایران از هیچ تهدیدی نمی ترسد، اظهار کرد: امروز جمهوری اسلامی یک درخت تنومند و پرقدرت در دنیا است به طوری که کشورهای مطرح دنیا بدون حضور ایران نمی توانند تصمیم گیری کنند.
آیت الله میرعمادی خدمت به مردم را یکی از اصول اساسی انقلاب عنوان کرد و افزود: مردم مهمترین پشتوانه نظام هستند و شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با تکیه بر مردم و ظرفیت های داخلی محقق می شود.
وی گفت: مبارزه با فساد و تبعیض یکی از عوامل مهم برای استمرار و تداوم انقلاب اسلامی است به طوری که همه وظیفه داریم برای پیشرفت عدالت در مقابل فساد و تبعیض ایستادگی کنیم.
۷۲۶۸/۳۰۲۲
خبرنگار:میلاد باقری ** انتشار دهنده: احسان کردی

پرتال خبری evjlorestan /*

  • سياسي
  • يوم الله ۲۲ بهمن
  • نماينده ولي فقيه در لرستان
  • جشن انقلاب

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان