اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / میزبانی بروجرد در مسابقات کشتی قهرمانی کشور، موجب سربلندی این رشته ورزشی در لرستان شد
82265548-71089538.jpg

میزبانی بروجرد در مسابقات کشتی قهرمانی کشور، موجب سربلندی این رشته ورزشی در لرستان شد

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی هیات کشتی لرستان ، وحید والیزاده مرادی گفت: مسابقات کشتی نوجوانان قهرمانی کشور جام شهید لطف علی کرمی با حضور چهره های سرشناسی از استانهای مختلف کشور برگزار شد.
وی افزود: حضور چهره های ملی رده ی نوجوانان در این رقابت ها محک بسیار خوبی برای کشتی گیران لرستانی بود.
رئیس هیأت کشتی لرستان همچنین به میزبانی شایسته ی بروجرد در این بازی ها اشاره کرد و گفت: از مسئولان برگزاری این بازی ها در شهرستان بروجرد کمال تشکر را دارم که با میزبانی شایسته ی خود از اعتبار ورزش استان دفاع کرده و موجب سربلندی کشتی لرستان شدند.
وی همچنین با تمجید از مهدی یاری رئیس هیأت کشتی بروجرد و نایب رئیس هیأت کشتی استان گفت: هیأت کشتی شهرستان بروجرد یکی از هیأت های فعال در استان بوده که علاوه بر برگزاری این چنین مسابقات منظمی همواره چهره های خوبی را به کشتی کشور معرفی کرده است.
رئیس هیأت کشتی لرستان برگزاری این چنین مسابقاتی را خارج از تقویم فدراسیون برای رشد کشتی استان بسیار ضروری دانست و گفت: نباید منتظر تقویم مسابقات کشور توسط فدراسیون بمانیم چرا که این مسابقات همواره پیش روی بوده و برای تقویت تیم های لرستان در رده های مختلف نیاز به برگزاری این چنین جام هایی داریم.
وی در پایان ادامه داد: امیدوارم بتوانیم بازهم از این جام ها را به لرستان بیاوریم و تمام سعی هیأت کشتی لرستان بر این است که میزبانی مسابقات را به شهرستانهای مختلف استان واگذار کنیم تا انگیزه لازم برای سایر هیأت ها به وجود بیاید.
گفتنی است مسابقات کشتی آزاد نوجوانان جام شهید لطف علی کرمی هفته گذشته با حضور تیم های شهریار، کردستان، همدان، کرمانشاه الف و ب، ماهدشت کرج، شفق کرج، شهید کاظمی تهران، شهید معتمدی(آکادمی کشتی اکبر فلاح) تهران، کرمان، تیم های الف و ب لرستان و الف و ب بروجرد در سالن شهید طالقانی بروجرد برگزار شد که در پایان لرستان الف با مجموع ۷۱ امتیاز اول و تیم های معتمدی تهران و کرمانشاه الف به ترتیب با ۶۵ و ۶۰ امتیاز در مکان های بعد قرار گرفتند.
۳۲۱۰ / ۶۰۰۱
خبرنگار: محمد یاراحمدی ** انتشار دهنده: هوشنگ بهرهی

پرتال خبری evjlorestan /*

  • ورزش
  • ریئس کشتی استان لرستان
  • میزبانی بروجرد در مسابقات کشتی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان