اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / نتایج روز نخست مسابقات کشتی دانش آموزی قهرمانی کشور در خرم آباد
n82620098-71784420.jpg

نتایج روز نخست مسابقات کشتی دانش آموزی قهرمانی کشور در خرم آباد

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

به گزارش ایرنا در کشتی آزاد و در وزن ٤٦ کیلوگرم سجاد بنیادی از تهران مقام نخست، حسین رضوانیان از کرمان مقام دوم و احمد اسحاقیان از خراسان شمالی و مصیب شیرزاد از لرستان به طور مشترک سوم شدند.
در وزن ٥٠ کیلوگرم آزاد امیرحسین سبزعلی از لرستان مقام نخست را کسب کرد، علی شهبازی از کرمانشاه در سکوی دوم ایستاد و حمید کیوان از ایلام و امیرپارسا قدرتی از البرز سوم شدند.
در وزن٥٤ کیلوگرم آزاد محمدرضا نوری مطلق از لرستان و ابراهیم باباخانی از زنجان به ترتیب مقام های اول و دوک را کسب کردند و مقام سوم مشترک به سجاد گودرزی و حمیدرضا تقی خانی از تهران رسید.
در وزن ٥٨ کیلوگرم آزاد مقام اول به پیمان نعمتی از مازندران رسید و امیرارسلان دارایی از تهران دوم و رضا انتظاری از کردستان و محمد کابلی از البرز سوم شدند.
همچنین در کشتی فرنگی در وزن ٦٣ کیلوگرم حسین قاسمی از خوزستان اول، آرمین جاوید فر از کرمانشاه دوم و عرفان واقف از تهران و سید محمدرضا علی نتاج از مازندران به طور مشترک سوم شدند.
در وزن ٦٩ کیلوگرم فرنگی مقام اول به علی رضا ارفش از خوزستان، مقام دوم به علی مختاریان از اصفهان و مقام سوم به طور مشترک به حمیدرضا شکربیگی از لرستان و علی صفدری از تهران رسیدند.
در وزن ٧٦ کیلوگرم فرنگی علی رضا زالی از تهران اول و مصطفی الوندی از کردستان و سعید کرمی از تهران و حسن نیکبخت از فارس به ترتیب دوم و سوم شدند.
در وزن ٨٥ کیلوگرم فرنگی ابوالفضل شریفی از مازندران به مقام نخست رسید و حسین قربانی از اصفهان در جایگاه دوم ایستاد همچنین داریوش قلی کیانی از خوزستان و آرمان نجاری از تهران به طور مشترک سوم شدند.
در سی و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی دانش آموزان کشور ٣٤٧ کشتی گیر(١٩٠ نفر در قالب ٢٦ تیم در رشته آزاد و ١٥٧ نفر در قالب ٢١ تیم در رشته فرنگی) در این رقابت ها حضور دارند.
همچنین ٤٢ مربی، ٢٦ سرپرست، ٢٠داور، ٢ سرکاروان و پنج ناظر وزارتی کشتی گیران را یاری می دهند.
ادامه این رقابت ها هفته آینده در ایلام و چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
هشت نفر در رشته آزاد و هشت نفر در رشته فرنگی از کشتی گیران لرستانی در این رقابت ها با حریفان رقابت می کنند.
سی و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی دانش آموزان کشور از یازدهم تا چهاردهم مرداد ماه سالجاری در سالن شهید چاغروند مجموعه ورزشی تختی برگزار می شود.
٣٢١٠/۳۰۲۲
خبرنگار: محمد یاراحمدی ** انتشاردهنده: احسان کردی

پرتال خبری evjlorestan /*

برچسب ها

ورزش

مسابقات كشتي دانشآموزي

قهرماني كشور

ميزباني لرستان

می فایل پرتال خبری استان لرستان