اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / پلدختر در صدر مشارکت اینترنتی مردم در سرشماری نفوس و مسکن استان
82263499-71084952.jpg

پلدختر در صدر مشارکت اینترنتی مردم در سرشماری نفوس و مسکن استان

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

نورالدین درمنان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا استقبال و همراهی مردم شهرستان پلدختر در ثبت نام اینترنتی را خوب ارزیابی کرد و افزود: از مشارکت بالای مردم این شهرستان در طرح سرشماری نفوس و مسکن به روش اینترنتی قدردانی می کنم .
وی گفت: مشارکت خوب مردم نشانگر فهم ، شعور و آگاهی مردم و دغدغه آنان و نشان دهنده احساس تکلیف در قبال سرنوشت آینده کشور است .
وی با بیان این که همراهی مردم آگاه پلدختر در برنامه ها با نظام و دولت خیلی خوب است افزود: مشارکت مردم موجب قرار گرفتن شهرستان در صدر استان لرستان در زمینه ثبت نام در سرشماری به شیوه اینترنتی شده است .
وی از دست اندرکاران طرح وآحاد مردم شهرستان بر پیگیری مسایل و مشارکت در سرشماری نفوس و مسکن به روش اینترنتی قدردانی کرد .
فرماندار پلدختر از مردم دعوت کرد برای ثبت نام به سامانه اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ به آدرس sarshomari95.ir مراجعه کنند .
درمنان افزود: سرپرست خانوار با مراجعه به این سامانه می تواند کد ملی خود به عنوان رمز عبور وارد کند و به پرسشنامه سرشماری دسترسی یافته و اطلاعات خانوار خود را ثبت کرده و پس از انجام مراحل کد آماری دریافت کند .
وی با بیان این که چهار روز برای ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام اینترنتی در نظر گرفته شده است گفت: مردم می توانند در صورت نیاز نسبت به تکمیل و یا ویرایش اطلاعات اقدام کنند .
وی با بیان این که شهروندان سرشماری نفوس و مسکن را جدی بگیرند افزود:این مهم مسوولان را در تصمیم گیری های کلان برای آبادانی و توسعه شهرستان یاری می دهد .
فرماندار پلدختر گفت: این شهرستان تا صبح یکشنبه (دیروز ) با مشارکت ۳۲٫۲۱ درصدی بالاترین مشارکت در سرشماری اینترنتی استان لرستان را بدست آورده است .
شهرستان پلدختر با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غربی شهرستان خرم آباد مرکز استان لرستان واقع است .
۷۲۷۲/۶۰۰۱
خبرنگار : فاطمه مهرابی ** انتشار دهنده: هوشنگ بهرهی

پرتال خبری evjlorestan /*

  • اجتماعی
  • داخلی
  • سرشماری
  • پلدختر
  • نفوس و مسکن

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان