اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / ۱۱۵۰ زائر از بروجرد به مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام شدند
82099275-70771687.jpg

۱۱۵۰ زائر از بروجرد به مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام شدند

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

سرهنگ شجاع معظمی گودرزی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اعزام زائران بروجردی به مرقد مطهر امام خمینی(ره) با ۲۵ دستگاه اتوبوس مسافربری انجام شده است.
وی با بیان اینکه ۳۰ درصد این زائران زن هستند، اظهار کرد: این کاروان ها شامل اقشار مختلف کارگری، کارمندی، ورزشکاران و مردم هستند که با هماهنگی ناحیه مقاومت بسیج بروجرد و ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) به این سفر معنوی زیارتی می روند.
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد با اشاره به اعزام یک گروه پزشکی به همراه این کاروان ها افزود: تمهیدات لازم برای تامین امنیت این کاروان ها در طول مسیر اندیشیده شده است و تیم های پلیس راهور با این کاروان ها رهسپار حرم امام خمینی(ره) شده اند.
وی گفت: در طول سفر توزیع اقلام فرهنگی و معنوی بین زائران، برگزاری نماز جماعت بین راهی و دیگر برنامه های فرهنگی برای آنها اجرا می شود و همچنین امکانات اسکان و تغذیه این زائران فراهم شده است.
سرهنگ معظمی گودرزی افزود: اتوبوس های حامل زائران بروجرد عصر فردا و پس از پایان آیین های ارتحال و سوگواری تهران را به مقصد بروجرد ترک می کنند.
وی اظهار کرد: هرچه داریم از برکت وجود امام خمینی(ره) است لذا باید با حضوری پر رنگ تر نسبت به سال های گذسته دشمن را مایوس کنیم.
وی افزود: با همکاری ستاد بزرگداشت ارتحال امام(ره) بروجرد ۱۴ خردادماه مراسمی با حضور قشرهای مختلف مردم در مسجد امام خمینی(ره) بروجرد برگزار می شود.
۶۰۵۲/۳۰۲۲

پرتال خبری evjlorestan /*

  • اجتماعي
  • داخلي
  • ارتحال امام
  • بروجرد

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان