اخبار مهم
Home / اخرین اخبار استان لرستان / ۴۱۷ زندانی جرائم غیر عمد در زندان های لرستان به سر می برند
82254554-71066471.jpg

۴۱۷ زندانی جرائم غیر عمد در زندان های لرستان به سر می برند

پرتال خبری استان لرستان به نقل از ایرنا:

توکل شاکرمی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: ۹ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد در لرستان زن و مابقی مرد هستند که در مجموع دارای ۳۵۰ میلیارد ریال بدهی دارند.
وی اظهار کرد: ۳۷ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد در لرستان بدهکار دیه تصادف، ۶۱ نفر بدهکار مهریه و نفقه و مابقی بدهکار مالی هستند.
رئیس ستاد دیه استان لرستان گفت: با تامین نیمی از کل بدهی زندانیان جرائم غیرعمد می توان با رایزنی با شکات و جذب کمک های مردمی و پرداخت تسهیلات بانکی بدون بهره آنها را از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده هایشان بازگرداند.
شاکرمی اضافه کرد: با توجه به قرار گرفتن در ایام ماه محرم امیدواریم که با گذشت شکات و همچنین کمک های خیرین و اختصاص تسهیلات بانکی بدون بهره بتوانیم بخشی از زندانیان جرائم غیر عمد استان را آزاد کنیم.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه در ماه های حرام نرخ دیه افزایش می یابد از رانندگان وسایل نقلیه انتظار می رود که با دقت زمان سررسید بیمه شخص ثالث خود را بررسی کنند تا در صورت اتمام سررسید آن در این ایام در صورت بروز حوادث احتمالی با مشکل مواجه نشوند.
رئیس ستاد دیه استان لرستان گفت: وقوع آتش سوزی در پاساژ قائم خرم آباد زنگ خطری برای سایر فعالان بازار است چون با توجه به اعلام مسئولان امر تنها تعدادی از واحدهای تخریب شده مشمول حمایت های بیمه ای می شوند.
۷۲۶۶/۶۰۰۱
خبرنگار: احمد تلوری** انتشار دهنده: هوشنگ بهرهی

پرتال خبری evjlorestan /*

  • اجتماعی
  • رئیس ستاد دیه لرستان
  • جرائم غیر عمد
  • زتدان

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
کلیه اخبار برگرفته از سایت ایرنا می باشد.

می فایل پرتال خبری استان لرستان